Ο Τάσος Παπαλαζάρου στη μαγευτική Ονειρούπολη Δράμας!
![Ο Τάσος Παπαλαζάρου στη μαγευτική Ονειρούπολη Δράμας!](https://i0.wp.com/www.nutrimed.gr/wp-content/uploads/2021/08/76.jpg?quality=92&resize=1320%2C880)
Ο Δρ. Αναστάσιος Παπαλαζάρου – Διαιτολόγος-Διατροφολόγος – θα παρευρεθεί το Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2013, στις 7 το απόγευμα, στην αίθουσα εκδηλώσεων του Δημαρχείου Δράμας..
Ο Δρ. Αναστάσιος Παπαλαζάρου – Διαιτολόγος-Διατροφολόγος – θα παρευρεθεί το Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2013, στις 7 το απόγευμα, στην αίθουσα εκδηλώσεων του Δημαρχείου Δράμας. Όσοι βρεθείτε στην πόλη θα έχετε την ευκαιρία να συζητήσετε μαζί του τα πάντα γύρω από την παιδική διατροφή.
Να είστε εκεί!
![](https://i0.wp.com/www.nutrimed.gr/assets/fckuploads/image/%CE%A4%CE%B1%CF%83%CE%BF%CF%82-%CE%94%CF%81%CE%B1%CE%BC%CE%B1.jpg?resize=300%2C400&ssl=1)