Η Nutrimed περπάτησε με την καρδιά της!
![Η Nutrimed περπάτησε με την καρδιά της!](https://i0.wp.com/www.nutrimed.gr/wp-content/uploads/2021/08/2361.jpg?quality=92&resize=1320%2C880)
Τα διαιτολογικά γραφεία Nutrimed Αθήνας έδωσαν ραντεβού την Κυριακή στο Π. Φάληρο…
Το Becel pro-activ γιόρτασε τη φετινή Παγκόσμια Ημέρα Καρδιάς και μας προσκάλεσε να «Περπατήσουμε με την καρδιά μας»,στο Παλαιό Φάληρο, την Κυριακή 28 Σεπτεμβρίου, στις 6 το απόγευμα. Τα διαιτολογικά γραφεία Nutrimed Αθήνας ήταν εκεί!
Με την παρουσία μας στους περιπάτους στηρίξαμε τα παιδιά με καρδιοπάθεια, αφού για κάθε συμμετέχοντα, το Becel pro-activ προσέφερε 1 ευρώ στον Πανελλήνιο Σύλλογο Προστασίας, Ενημέρωσης και Βοήθειας Καρδιοπαθών Παιδιών η «Καρδιά του Παιδιού».
Γιατί…
Όταν περπατάμε ΜΑΖΙ είναι καλύτερα!