Σαββατοκύριακο ομορφιάς !
![Σαββατοκύριακο ομορφιάς !](https://i0.wp.com/www.nutrimed.gr/wp-content/uploads/2021/08/2873.jpg?quality=92&resize=1320%2C880)
Με την υποστήριξη του περιοδικού Votre Beaute.
Σαββατοκύριακο (6-7/ 6) ομορφιάς , στις Σπέτσες και η nutrimed ήταν μεταξύ των υποστηρικτών της εξαιρετικής εκδήλωσης του περιοδικού Votre Beaute που πραγματοποιήθηκε στο ξενοδοχειο Ποσειδώνιο.
Ο Δρ Αναστάσιος Παπαλαζαρου στην ομιλία του τόνισε τη σημασία της σωστής διατροφής τόσο για την καλή υγεία του δέρματος όσο και τη συνεισφορά της στην ευεξία μας γενικότερα!