Ο Δρ. Πωλ Φαρατζιάν στο Food Expo
![Ο Δρ. Πωλ Φαρατζιάν στο Food Expo](https://i0.wp.com/www.nutrimed.gr/wp-content/uploads/2021/08/2730.jpg?quality=92&resize=1320%2C880)
Στις 14 – 16 Μαρτίου στο Metropolitan Expo για τη Μεσογειακή Διατροφή και το σύγχρονο καταναλωτή
Ο κλινικός Διαιτολόγος – Διατροφολόγος, Δρ. Πωλ Φαρατζιάν, θα μιλήσει στη 2η Διεθνή Έκθεση Τροφίμων και Ποτών FoodExpo Greece 2015 για τη Μεσογειακή Διατροφή και το σύγχρονο καταναλωτή. Η ημερίδα θα λάβει χώρα στις 14 – 16 Μαρτίου στο Metropolitan Expo.
Παρακάτω μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα της ημερίδας.
![](https://i0.wp.com/www.nutrimed.gr/wp-content/uploads/2021/11/imerida-metropolitan-expo.jpg?resize=500%2C609&ssl=1)