H Nutrimed μεγαλώνει !!!!
![H Nutrimed μεγαλώνει !!!!](https://i0.wp.com/www.nutrimed.gr/wp-content/uploads/2021/08/118.jpg?quality=92&resize=1320%2C880)
Νέο Διαιτολογικό Γραφείο Nutrimed στο Μαρούσι
H Nutrimed μεγαλώνει !!!!
Νέο Διαιτολογικό Γραφείο στο Μαρούσι !!!
Το δίκτυο των Διαιτολογικών Γραφείων Τροποποίησης Συμπεριφόράς και Ελέγχου Βάρους Nutrimed επεκτείνεται τώρα και στο Μαρούσι.
Η Νutrimed καλωσορίζει στην μεγάλη της οικογένεια, την Διαιτολόγο – Διατροφολόγο Φιλίππου Αμαλία υπεύθυνη του Νέου Γραφείου Nutrimed Αμαρουσίου που βρίσκεται στην οδό Βασιλίσσης Σοφίας 22, 15124 – Μαρούσι – Τηλ. Γραφείου 213 03 03 707.
Η Φιλίππου Αμαλία είναι Κλινικός Διαιτολόγος – Διατροφολόγος, πτυχιούχος του τμήματος Επιστήμης Διαιτολογίας και Διατροφής του Χαροκοπείου Πανεπιστημίου Αθηνών.
Καλώς ήρθες Αμαλία και καλορίζικο το νέο γραφείο !!!