H Nutrimed μεγαλώνει !!!!
![H Nutrimed μεγαλώνει !!!!](https://i0.wp.com/www.nutrimed.gr/wp-content/uploads/2021/08/118.jpg?quality=92&resize=1320%2C880)
Νέο Διαιτολογικό Γραφείο Nutrimed στην Καστοριά
H Nutrimed μεγαλώνει !!!!
Νέο Διαιτολογικό Γραφείο στην Καστοριά !!!
Το δίκτυο των Διαιτολογικών Γραφείων Τροποποίησης Συμπεριφόράς και Ελέγχου Βάρους Nutrimed επεκτείνεται τώρα και στην Καστοριά.
Η Νutrimed καλωσορίζει στην μεγάλη της οικογένεια, την Διαιτολόγο – Διατροφολόγο Κωσταρέλη Αλεξάνδρα υπεύθυνη του Νέου Γραφείου Nutrimed Καστοριάς που βρίσκεται στην οδό Πτολεμαίου Λαγού 22 – Άργος Ορεστικού – Τηλ. Γραφείου 24670 42281.
Η Κωσταρέλη Αλεξάνδρα είναι Διαιτολόγος – Διατροφολόγος, απόφοιτη του τμήματος «Διατροφής και Διαιτολογίας» του Αλεξάνδρειου Τεχνολογικού Εκπαιδευτικού Ιδρύματος Θεσσαλονίκης.
Καλώς ήρθες Αλεξάνδρα και καλορίζικο το νέο γραφείο !!!